KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303173
nr 1430 3173
Ryszard Skupin
(1930-2005), Polen
Oljemålning, Fiskebåtar på strand. Signerad. Olja på duk, 38x70, yttermått inklusive ram: 52x85 cm
Ryszard Skupin, poslk bildkonstnär född 1930, död 2005.
måndag 8 november 2021
kl 18:57:41